Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzisiaj na chwilę mogliśmy zapomnieć o nauce. Nie siedzieliśmy w ławkach przez cały dzień, ale na dwie godziny udaliśmy się na salę gimnastyczną. Próżno było szukać Ani,Kasi, Basi, Tomka, Jasia czy Konrada. Dzisiaj były kotki. Byli policjanci. Były wróżki i księżniczki. Były strasznie straszne stwory z bajek oraz przemiłe kociaczki….

Panie prowadzące zafundowały nam świetną zabawę: gremialne śpiewanie, tańce, pociągi klasowe, pokaz baniek w tym uwaga bańki ogniowe! To był show!

Mogliśmy również skosztować ciasta, a datki, które udało się zebrać ze sprzedaży przekażemy jako wkład we wsparcie Akcji Nakarm…

Inicjatorką akcji sprzedaży ciasta była p. Katarzyna Lis. Również swój znaczny wkład miała p. Zuzanna Smaruj. Dziękujemy Rodzicom, którzy przygotowali ciasta, dziękujemy Paniom, które zajęły się sprzedażą. Bawiliśmy się wybornie. W końcu mamy Karnawał!

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II