Dzisiaj na chwilę mogliśmy zapomnieć o nauce. Nie siedzieliśmy w ławkach przez cały dzień, ale na dwie godziny udaliśmy się na salę gimnastyczną. Próżno było szukać Ani,Kasi, Basi, Tomka, Jasia czy Konrada. Dzisiaj były kotki. Byli policjanci. Były wróżki i księżniczki. Były strasznie straszne stwory z bajek oraz przemiłe kociaczki….

Panie prowadzące zafundowały nam świetną zabawę: gremialne śpiewanie, tańce, pociągi klasowe, pokaz baniek w tym uwaga bańki ogniowe! To był show!

Mogliśmy również skosztować ciasta, a datki, które udało się zebrać ze sprzedaży przekażemy jako wkład we wsparcie Akcji Nakarm…

Inicjatorką akcji sprzedaży ciasta była p. Katarzyna Lis. Również swój znaczny wkład miała p. Zuzanna Smaruj. Dziękujemy Rodzicom, którzy przygotowali ciasta, dziękujemy Paniom, które zajęły się sprzedażą. Bawiliśmy się wybornie. W końcu mamy Karnawał!