Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/20

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Programy i projekty
Archiwum stron

Kontynuując edukację zawodoznawczą klasa 3c gościła w piekarni, gdzie Pan Łukasz Bykowski z wielką pasją opowiedział nam o pracy piekarza i wprowadził nas w tajniki produkcji chleba. Poznaliśmy etapy powstawania pieczywa i sami upiekliśmy rogale, świderki,  kajzerki…   Lekcja zakończyła się degustacją pysznych wypieków. Dziękujemy za zaproszenie.

Katarzyna Lis

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta

Logowanie


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II