Od dzieci jaworzyńskich
i baranka ekologicznego
dla mieszkańców wszystkich
Alleluja wesołego!

Szkołę przy ulicy A. Mickiewicza ozdobiły wesołe zwierzaki z surowców wtórnych i ekologicznych. Tym razem były to różnej wielkości baranki z waty, papieru, masy solnej itp. Uczniowie klas I- IV wykonali je oryginalnie i zdobyli punkty  dla swojej klasy w całorocznym konkursie – Klasa Ekomaniaków.  Punktację przedstawia tabela.
Wyróżnienia otrzymali:
Michał Jaworowski  -1a
Jagoda Sawko – 1c
Antonina Sułek – 1c
Sebastian Dobrowolski – 1c
Mateusz Mojsiejuk -2b
Szymon Sowiński – 3b
Jakub Sterkowiec – 4a
Milena Elżbieciak -4

              Gratulujemy  i zachęcamy do udziału w kolejnych zadaniach.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie