Czy to gorzka, mleczna, biała czy nadziewana- może dostarczyć organizmowi cennych składników odżywczych, m. in. Witamin, żelaza, magnezu. Potrafi także poprawić koncentrację, ale przede wszystkim wpłynąć pozytywnie na nasz nastrój. W tym dniu wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły poznali historię oraz tajniki produkcji niezwykłego przysmaku. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się stoisko z czekoladowymi słodkościami przygotowane przez uczniów z klasy IV a i IV c wraz z wychowawcami: Panią W. Ochman, P. Pasternak  i Panią z przyrody J. Burakiewicz.

 

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie