Klasa 6c uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych „Segreguję, nie marnuję, na maksa wykorzystuję. Odpady to nie problem!. Odpady to zysk!”. Zajęcia poprowadziły Panie ze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” z Udanina.

Podczas pierwszej części warsztatów uczniowie rozmawiali na temat segregacji śmieci oraz odzyskiwania surowców wtórnych z odpadów. Za zadanie mieli odpowiednie posegregowanie śmieci.

Podczas drugiej części wykonywali rękodzieło z materiałów wtórnych np. ze starych gazet, opakowań po jajkach i rolek po papierze toaletowym.  Poznali zasady wyrobu wikliny papierowej i stworzyli swoje pierwsze dzieła.

Dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów i zapraszamy ponownie 🙂

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie