Dla chrześcijan baranek jest symbolem najważniejszych  świat w kalendarzu liturgicznym – Wielkanocy, który upamiętnia mękę, śmierci i zmartwychwstanie Jezusa. Uczniowie naszej szkoły wykonali samodzielnie baranki, którym jedynym tworzywem były materiały ekologiczne. Komisja nagrodziła prace następujących uczniów: K.Nowak 5a, A.Michalska,W.Nalichowska, M.Dec z 5b, M. Musielewicz i G. Gwardiak z 5c, J.Kubryńska z 6a, M.Dobroń, M. Elżbieciak z 6c, O.Cieślak z 7a, O.Rybka z 7b, J.Żelazna z 3a oraz N.Soboczyńska z 3b.

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie