Świat bogów, herosów, nimf i innych niezwykłych postaci to doskonałe miejsce, by odbyć fascynującą podróż do starożytnych czasów, poznać panteon greckich bóstw, zwiedzić Olimp, obserwować zmagania Heraklesa czy śledzić tułaczkę Odyseusza. Wykorzystując mitologiczny ,,magnez”, który zawsze przyciąga uczniów, zorganizowano IV międzyklasowy konkurs wiedzy o mitologii greckiej. Wzięły w nim udział klasy 5.

4 kwietnia nasza świetlica zamieniła się w Olimp, na którym zjawili się bogowie i herosi. W mitologiczne postacie przeistoczyli się uczniowie, którzy stanęli na wysokości zadania. Wyglądali bosko! Drużyny reprezentujące klasy przeszły przez labirynt zadań i wykazały się dużą wiedzą.

I miejsce przypadło klasie 5b (58 punktów), II miejsce zdobyła klasa 5c (56 punktów), a III  klasa 5a (54 punkty). Jak wskazuje punktacja, poziom był niezwykle wyrównany. Wszystkie drużyny zasłużyły na laur zwycięstwa!

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie