Egzaminy zbliżają się dużymi krokami. W tym tygodniu uczniowie klas ósmych  i trzecich gimnazjum zmagali się z MARATONEM LEKTUROWYM. Szukanie rozwieszonych po korytarzach szkolnych cytatów z lektur, przypisywanie im tytułów i autorów to ciekawa gra i powtórka. Była także GIEŁDA REKWIZYTÓW. Przygotowanie rekwizytów do wylosowanej lektury, zaprezentowanie ich  tak ,aby inni uczniowie mogli rozwiązać zagadki to nie lada zadanie. Było przy tym dużo zabawy i gimnastyki słownej, a uciekający czas zmuszał do szybkiego przeglądu wiadomości i łączenia faktów.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie