Wielki sukces naszych młodych piłkarzy ze Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej. W finale powiatowym o Puchar Tymbarka w piłce nożnej, który odbył się w piątek w szkole nr 6 w Świdnicy, na 12 zespołów chłopcy zdobyli 3 miejsce. Ze zwycięzcą turnieju w grupie zremisowali 1:1, a więc nie byli gorsi od mistrza.Mistrz(SP6 Świdnica) pokonał wszystkich tylko z nami zremisował!! Wielki sukces i GRATULACJE!!!!! 🙂 🙂 🙂 Jest potencjał . TAK TRZYMAĆ !! 

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie