Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/20

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Uczniowie  naszej  szkoły  zawsze  są  gotowi nieść   pomoc  potrzebującym.  W  tym  roku  przystąpiliśmy  do    akcji    charytatywnej organizowanej   przez   Stowarzyszenie  ProSalute,  polegającej na biciu rekordów tworzeniu     najdłuższego  choinkowego łańcucha   z   papieru.  A  wszystko  po   to,  by   pomóc   dzieciom  z  dystrofią  mięśniowąTo, co człowiek  zrobi w życiu, wraca do niego jak bumerang:  jeżeli pomagasz innym, przyjdzie   taki dzień,  że inni pomogą Tobie. Pamiętaj, żyć pięknie,  to nie tylko brać,  ale przede  wszystkim  dawać.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.