„Marzycielska Poczta” to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Członkowie Koła Przyjaciół Koszałka-Opałka oraz uczniowie klasy 6c
i 7a przyłączyli się do tej akcji z wielkim zapałem i zredagowali kartki i listy z życzeniami świątecznymi. Mamy nadzieję, że sprawią one tyle radości i frajdy adresatom, ile mieliśmy podczas ich tworzenia. Pamiętajcie! Warto pomagać i czerpać radość z pomagania.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.