W ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” nasza szkoła otrzymała środki finansowe na zakup książek do biblioteki szkolnej. Księgozbiór biblioteki wzbogacił się o 717 woluminów o łącznej wartości 15000 zł. W większości są to książki zakupione zgodnie
z potrzebami i zainteresowaniami uczniów oraz propozycjami rodziców.  Zapraszamy do biblioteki, każdy na pewno znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.