W piątek 21 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia cała społeczność szkoły spotkała się  na wspólnym świętowaniu. Cieszyliśmy się, witaliśmy naszego Pana, który ponad dwa tysiące lat temu przyszedł na ziemię, aby tym samym jeszcze bardziej się do nas upodobnić.

Moment poszukiwania schronienia, narodzin Jezusa, pokłon Trzech Króli, oczywiście pastuszkowie – to wszystko mogliśmy obejrzeć na własne oczy dzisiaj podczas inscenizacji, którą przygotowała pani Agnieszka Kruk-Kozycz oraz pani Ania Kruk, również pani Patrycja Pasternak miała swój wkład w przygotowanie pięknie tańczących aniołków.

Jasełka miały miejsce w szkole przy ulicy  Mickiewicza oraz Jana  Pawła II. Następnie było spotkanie wigilijne dla pracowników szkoły.

Wszystkim uczniom, ich Rodzicom, Rodzeństwu, Dziadkom i najbliższym oraz wszystkim pracownikom szkoły i ich rodzinom z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia: obfitości łask Bożych, nadziei, radości oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2019 roku życzy społeczność Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej.

ul. Mickiewicza

ul. Jana Pawła II

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie