SOKiBP z okazji 70 lecia działalności biblioteki ogłosił konkurs na kartkę urodzinową dla biblioteki. Praca miała zawierać stronę graficzną i życzenia. Uczniowie naszej szkoły przygotowali piękne kartki oraz ciepłe życzenia.

Laureaci konkursu:
W kategorii klas I -IV:
I miejsce Roch Góra z kl. IV d,
wyróżnienie – Maja Bartczak z kl. IV b.
W kategorii V -VIII i gimnazjum:
I miejsce – Aleksandra Cichocka z kl. VII b,
II miejsce – Oliwia Kutyła z kl. VI c
III miejsce – Julita Zajda z kl. VII a.
Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim którzy przygotowali pracę konkursowe dziękujemy.
Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie