Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/20

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

W dniu 14 grudnia 2018r, odbył się na holu Teatru ŚOK w Świdnicy wernisaż prac biorących udział w konkursie plastycznym na kartkę świąteczną. Na konkurs wpłynęło 915 prac z 63 placówek z całej Polski. Prace plastyczne naszych uczennic, Kaliny Pawlaczyk z kl, VIa i Oliwii Cieślak z kl. VIIa zostały wyróżnione udziałem w wystawie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom którzy wykonali pracę na konkurs, a laureatkom serdecznie gratulujemy.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.