W czwartek 13 grudnia grupa wolontariuszy z naszej szkoły wzięła udział w akcji pakowania  świątecznych paczek dla osób potrzebujących z terenu naszej gminy. Akcja corocznie organizowana jest prze Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworzynie Śląskiej. W tym roku udało się zrobić 300 paczek. Dzięki niespożytym siłom i energii naszych wolontariuszy akcja przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy za zaangażowanie i dobre serce naszych uczniów.

 

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie