Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/20

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

12 XII wybraliśmy się z prezentami dla dzieci znajdujących się w szpitalu w Łodzi. Czekali tam chorzy bardzo młodzi pacjenci, ale co najważniejsze doczekali się na masę prezentów. Wszystko to za sprawą naszego ucznia, Kacpra Prymasa. On również jest pacjentem tego szpitala. Powitali nas tam jego koledzy komandosi.

Pomogli nam dostarczyć wypełnione paczkami worki na pierwsze piętro szpitala. Tam z dziećmi spotkał się z nimi Mikołaj, ale wcześniej dzieci zostały oczarowane-dosłownie!- przez magika! Pokaz sztuczek wywołał uśmiech na twarzach dzieci, na chwilę choć zapomniały o codziennych problemach… Był też pokaz przygotowany przez Straż Miejską, cały czas towarzyszyli zgromadzonym prawdziwi żołnierze, komandosi. Do najmłodszych, którzy nie mogli opuścić swoich sal zanieśliśmy prezenty do łóżek. Niektórzy spali w tym czasie, jednak czuwający przy ich łóżkach rodzice zrobili zdjęcia jako dowód obecności Mikołaja, dopiero będą mieli niespodziankę…

Złożyliśmy w imieniu mieszkańców Jaworzyny Śląskiej oraz całej społeczności szkolnej życzenia zdrowia, nadziei oraz spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Pragniemy podziękować Państwu oraz dzieciom, którzy tak ofiarnie uskładaliście całą górę prezentów. Pokazaliście w ten sposób, nie po raz pierwszy!, że dobra wola, chęć oraz otwarte na potrzebujących serce są wystarczającymi powodami do działalności charytatywnej. Niesienie pomocy  zapadnie z pewnością naszym uczniom głęboko w sercach.

Organizatorem zbiórki była pani Małgorzata Prymas oraz pani Sylwia Kieliszek. Panie podziękowały sponsorom specjalnym dyplomem uznania.

Lista sponsorów upominków i zawartości paczek dla najmłodszych:

1. Burmistrz miasta Jaworzyna Śląska
  2. JAKO
  3. Marona Kebab
  4. ZPS Karolina
  5. Magnolia Rast
  6. Zakłady cukiernicze Śnieżka
  7. Przedsiębiorstwo wielobranżowe S. Pudełko
  8. PKP PLK Wałbrzych
  9. OSK Marcin Gazdowicz
  10. Firma LIDER z Jeleniej Góry
  11. Salon PLAY Świdnica
  12. JWK Lubliniec
  13. Club Muay Thai Łagiewniki
  14. CTM Group Bogumiła Borecka
  15. PROSERWIS Jaworzyna Śląska
  16. Fighter Club Kaczmarek Grotkowski: Norbert Rossa, Piotr Pankow, Andrzej Jankowski, Ewelina Dębska, Emilia Garycka, Judyta Kaczmarek, Arkadiusz Kaczmarek.
  17. Sklep KIK Monika Głogiewicz, Patrycja Rozin
  18. Zakład fryzjerski Daria Burkiewicz
  19. Kwiaciarnia Halina
  20. Fego Kids Maciek Dasowicz
  21. Santander Bank Jaworzyna Śląska
  22. Zabójani w Kambodży
  23. Jacek Spodniewski
  24. Wataha 4101
  25. Małgorzata Dziedzic
  26. Salon Pielęgnacji i Strzyżenia Psów Laura Przeor
  27. Iluzjonista Damian Spętany
  28. Stowarzyszenie KBŻWPO „Czerwone Berety”
  29. Wydział Prewencji KWP we Wrocławiu
  30. Żołnierze z 9Brygady WOT
  31. Agnieszka Dębska
  32. Straż Miejska Łódź

Relacja z wizyty w centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.