Dbam o żywe zwierzęta,
już od samego rana,
bo zamieniłem się –
w Zwierzoekomana.

Przedstawiciele klas I-IV zaprezentowali swoje papierowe zwierzaki. Było to jedno z zadań w szkolnym konkursie „Klasa Ekomaniaków”. Jury przydzieliło całej klasie punkty za pomysłowość, wrażenia estetyczne i wykonanie, przedstawia je aktualna tabela.Zwyciężyła klasa 3a pracą grupową „Lew – czytelnik” i klasa 4c – pracą „Ptaki” w wykonaniu Weroniki Korzystki. Wszystkie klasy zostały nagrodzone. Otrzymały gry. Gratulujemy pomysłów!

Przypominamy, że następnym zadaniem dla całej klasy jest  „Ekologiczna choinka”. Prace prezentujemy 14.12. 2018r.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.