Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

Klasy IV w ramach programu „Projekt z klasą”, realizują projekt edukacyjny „Ruszaj w drogę-ruszaj w Polskę” – na 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
Projekt ma na celu pokazanie uczniom naszej szkoły i ich bliskim atrakcji przyrodniczych, kulturowych naszej ojczyzny oraz ciekawych miejsc w kraju do wycieczek i spędzania aktywnie wolnego czasu.

Opiekun projektu J. Burakiewicz

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus