1 listopada,  już po raz ósmy, nasza szkoła brała udział w kwestach na cmentarzach  w gminie Jaworzyna Śląska w Wierzbnej oraz w Żarowie.
Kwesta odbyła się w ramach akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. Organizator kwesty: Wiesław Dybeł
Pieniądze zbierali uczniowie pod opieką  nauczycieli i rodziców.

Wolontariuszami byli uczniowie naszej szkoły oraz absolwenci:

Amelia Olszewska, Paweł Lamot, Aleks Grzywiński, Jakub Pietrzak, Barbara Konieczna, Jakub Kraszkiewicz, Maja Łanek, Jowita Krzywda, Sławek Skąpski,  Justyna Mydlarska, Natalia Kretkowska, Martyna Bielat, Kinga Bielat, Damian Korzystka, Paulina Stasik,  Natalia Ząbek, Klaudia Czekaj, Julia Plizga, Justyna Zarzeczna, Marlena Pieciuk, Dominika Kantyluk,  Natalia Strusiewicz, Natalia Hajduk, Julia Żelazna, Katarzyna Hajduk, Jakub Garlej, Hania Pałeczka, Oliwia Kilańska, Lipka, Hania Sionkowska, Jana Prykaza, Natalia Zarzeczna, Kutyła Oliwia, Piotr Cichocki, Klara Wychowanek, Łukasz Gil, Kacper Madej, Sebastian Baranowski, Ola Zawadzka, Wiktoria Nalichowska, Anna Michalska, Gosia Betnar, Wiktoria Wardziak, Bartosz Kacperek, Natasza Łomańska, Gosia Musielewicz, Patrycja Lamot, Zosia Rzeszut, Karolina Dudoń, Krzysztof Nowak, Magda Besser, Bartek Karpiński, Kuba Lewicki, Małgorzata Brońska, Kacper Kluska.

Opiekunami byli rodzice:

Ewelina Bielat, Katarzyna Bielat, Edyta Besser- Nowak, Jadwiga Betnar, Monika Dziedzic, Maciej Pietrzak, Marta Pieciuk, Jarosław Kraszkiewicz, Edyta Krzywda, Agnieszka Hajduk.

oraz nauczyciele naszej szkoły:

Ada Jędras, Marcin Kruk, Wiesław Dybeł

 

W trakcie kwest zebraliśmy

Jaworzyna Śląska     –  3 202,22

Żarów                        –  1 403,35

Piotrowice                –  1 368,71

Bolesławice               –     962,89

Pastuchów                –     949,43

Wierzbna                   –     750,64

Witków                     –     744,24

Milikowice                 –     465,20

Pasieczna                  –      228,81

Czechy                       –      181,67

Łącznie                         – 10 257,16 zł

 

Wszystkim wolontariuszom oraz opiekunom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję.

 Chcielibyśmy również podziękować wszystkim darczyńcom za datki

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie