Co to był za dzień! Naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość- Pan Krzysztof Szumski, który zaprezentował uczniom klas 2 i 3 pokaz z udziałem drapieżnych ptaków, takich jak: puchacz europejski Gaja, puszczyk uralski Niwa, płomykówka Mira, syczek zwyczajny Kuki, myszołowie, towarzyski Namir. Obserwowanie tych pięknych ptaków w przyrodzie bywa bardzo trudne. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość z bliska przyjrzeć się tym wyjątkowym drapieżnikom, poznać fascynujące fakty dotyczące ich życia i zwyczajów, rozwiewając wiele mitów i obiegowych opinii. Była to niezwykle rzadka okazja do obcowania dzieci z dziką naturą.

Jolanta Mikołajczyk

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie