„Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości” – Józef Piłsudski

W przeddzień uroczystych  obchodów 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o marszałku Józefie Piłsudskim.  W konkursie udział wzięło 22 uczniów z  klas VI-VIII i III gim, którzy wykazali się sporą wiedzą na temat życia i działalności tego wielkiego Polaka- ojca naszej niepodległości.

Największą ilość punktów uzyskali:

Klaudia Czekaj 8b

Roksana Kosek 3bg

Adrianna Świątek 3bg

Dagmara Mucha 8b

Jakub Kozieł 8a

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.