Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną „Olimpijczyk 100 – lecia” . Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawianie sylwetki jednego wybranego, wybitnego polskiego olimpijczyka w prezentacji multimedialnej. Sześciu naszych uczniów przygotował prace konkursowe: Damian Krajdocha kl. 7a, Mateusz Koźlik kl. 8a, Kacper Prymas kl. 7a, Jakub Kozieł kl. 8a, Oskar Wojtkowiak kl. 8a, Roksana Kosek kl. 3 gimnazjum. Prezentacja Jakuba Kozieł zajęła drugie miejsce. Gratulujemy sukcesu.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie