Z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości członkowie Koła Przyjaciół Koszałka-Opałka przygotowali w bibliotece szkolnej wystawę „Polskie drogi wolności i niepodległości”. Ekspozycja pozwoli na poszerzenie wiedzy na temat historii Polski oraz uświadomienie znaczenia wolności i patriotyzmu w życiu każdego człowieka. Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia wystawy. Zapraszamy również do lektury nowego numeru gazetki szkolnej „Groszek”, w którym znalazły się ciekawe artykuły o historii „Mazurka Dąbrowskiego”, polskiej drodze do niepodległości oraz proste przepisy na pyszne słodkości na Święto Niepodległości. Życzymy miłej lektury i radosnego świętowania.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie