Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

W dniu 1 listopada na wszystkich cmentarzach w gminie wolontariusze z jaworzyńskiej podstawówki przeprowadzą kwestę na rzecz ratowania mogił na kresach. Od 8 lat uczniowie gimnazjum i obecnie szkoły podstawowej biorą udział w akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. W okresie wakacji wyjadą na Ukrainę- by ratować polskie mogiły. W tym roku wolontariusze postanowili rozpocząć przygotowania do akcji od pomocy wszystkim, którzy nie mogą sami posprzątać grobów bliskich.

W sobotę 27 października 2018  wolontariusze pod opieką dyrektora Krzysztofa Sołtysa i koordynatorów akcji Wiesława Dybła, Adriany Jędras ,wicedyrektora Marcina Kruka i Pana Marcina Jędrasa porządkowali groby na cmentarzu w Jaworzynie Śląskiej.

Dyrekcja szkoły pragnie podziękować wszystkim wolontariuszom za podjęty trud.

Krzysztof Sołtys

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg