Co dzieci powinny jeść na drugie śniadanie, by mieć energię i zgarniać same piątki? Zdrowe i pożywne śniadanie dla dzieci w wieku szkolnym nie powinno składać się ze słodkich bułek, batoników i chipsów. Klasa 4 d, z pomocą rodziców przygotowała dziś na godzinie wychowawczej pyszne śniadanie. Było kolorowo od rzodkiewek, ogórków, szczypiorku i papryki. Zdrowe kanapki dzieci popiły sokiem z jabłek i marchewek. Spędziliśmy miło czas, wszyscy wrócili do domów najedzeni. Dziękujemy rodzicom i opiekunom, którzy pomagali przy przygotowaniach.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.