BohaterON to przedsięwzięcie mające na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. BohaterON ma edukować społeczeństwo, bazując na tysiącach historii Powstańców. Ma pokazywać nie tylko tło historyczne, ale także sukcesy, dramaty i emocje każdego z nich.

Ogólnopolska kampania „BohaterON – włącz historię!” powstała po to, by docenić postawę prezentowaną kiedyś i dziś. By zdążyć prawdziwym bohaterom podziękować, bo przecież z każdym rokiem jest ich wśród nas coraz mniej.

Nasza szkoła także włączyła się w projekt, który umożliwił każdemu wysłanie kartki do Powstańca, niejednokrotnie wypełniając życie tych drugich dobrymi, niespodziewanymi emocjami.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.