SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3

kl. 4-8

Programy i projekty
Archiwum stron

Dzisiaj mieliśmy w szkole gościa. To specjalista od bezpieczeństwa. Odwiedził nas pan Krzysztof , inspektor PKP do spraw bezpieczeństwa. Spotkał się ze wszystkimi uczniami z klas pierwszych.

Przybliżył nam wszelkie sprawy związane z bezpieczeństwem poruszania się w obrębie torów kolejowych. Przypomniał podstawowe znaki drogowe stosowane głównie przy skrzyżowaniach z torami kolejowymi. Dowiedzieliśmy się między innymi o tym, że wielka, rozpędzona lokomotywa nie od razu zatrzyma się, nawet gdy dostrzeże niebezpieczeństwo czy przeszkodę.
Drodzy Rodzice pamiętajcie o naszym bezpieczeństwie. Poruszając się samochodami my też zwracamy uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i uczymy się od Was jak bezpiecznie zachowywać się i poruszać w przestrzeni publicznej.
My w szkole odrobiliśmy z tego zadanie domowe. Teraz Wasza k o l e j.

 

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II