Uczniowie z klasy IV c doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się przede wszystkim prawidłowo ożywiać. Każdy rozumie jak ważne jest spożywanie dużych ilości owoców i warzyw. Z myślą o witaminach postanowiliśmy zrobić na godzinie wychowawczej soki „Kubusie” warzywno-owocowe. Dzieci przyniosły do szkoły m. in. Marchewki, jabłka, pomarańcze i grejpfruty. Przed przystąpieniem do pracy uczniowie zapoznali się z urządzeniem do soku- sokowirówką, jego działaniem oraz utrwaliły sobie zasady bezpieczeństwa. Dzieci kroiły przyniesione owoce i warzywa, a następnie wrzucali je do sokowirówki. Sok wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci, bez dodatku cukru i konserwantów- samo zdrowie!!!

Patrycja Pasternak

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie