Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

W dniu 07.10.2018 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Kobierzycach odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2018, w którym wzięło udział ok. 100 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska . Najlepsze miejsce dziewcząt z Jaworzyny Śląskiej to V miejsce w kategorii klas piątych. Cieszą i jednocześnie smucą mecze przegrywane na przewagi, czyli dwoma punktami. Są oznaką nawiązanej walki z zespołami z innych miejscowości, ale brakuje „postawienia kropki nad i”, a tym samym rozstrzygnięcia na swoją korzyść. Turniej rozpoczął się o godzinie 10:00 a zakończył chwilę o godzinie 14:30.

W kategorii „2” zgłosiło się 9 zespołów, W kategorii „3” 11 , a w kategorii „4” 7 zespołów. Zostały rozegrane 82 mecze.

Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został zdrowy posiłek.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg