Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/2020

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Programy i projekty

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Archiwum stron

29 września jest Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci. Data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży. W tym roku to święto przypadło na sobotę, ale w naszej szkole akcja rozpoczęła się  kilka dni wcześniej.

W ramach promocji czytelnictwa uczniowie klas 1-3 otrzymali albumy, do których mogą codziennie wklejać naklejki. Za co? Oczywiście, za czytanie- codziennie, przynajmniej przez 20 minut.

We wtorek głośnego czytania wysłuchały dzieci z klas pierwszych.

Dziewczynki z klasy 4 C – Maja Bartczak i Wiktoria Biedruna pod opieką p. Agnieszki Ptak odwiedziły najmłodsze klasy i opowiedziały o korzyściach płynących z czytania. Pierwszaki poznały opowiadania o zwierzątkach.  Spotkanie z pięknie czytającymi starszymi koleżankami na pewno zachęci najmłodszych do sięgania po książki.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg