Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Społeczność Szkoły Podstawowej wybrała reprezentantów do Samorządu Szkolnego. W wyniku demokratycznych wyborów w skład Samorządu Szkolnego weszli:

Klara Wychowanek  uzyskała   47 głosów  i została  przewodniczącą naszej szkoły.

Zastępcą przewodniczącej będzie Julia Plizga, która otrzymała 35 głosów.

Szymon Tokarczyk  i Katarzyna Hajduk  zdobyli po 22 głosy i będą wspomagać działania samorządu jako sekretarze.

Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2018/2019.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg