Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

W dniu 29.09.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej GOSIR w Twardogórze odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2018, rozpoczynający siatkarskie zmagania na Dolnym Śląsku w sezonie 2018/2019.

Największym sukcesem uczennic z Jaworzyny Śląskiej był udział w  rozgrywkach finałowych. Uczennice klas piątych zajęły ostatecznie czwarte miejsce w „trójkach siatkarskich”.

Turniej został zorganizowany prze Fundację Kraina Siatkówki , siatkarski klub Echo Twardogóra oraz współfinansowany przez Urząd Marszałkowski województwa Dolnośląskiego. Całości nadzorował dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze pan Jan Świerad . W zawodach wzięło udział 170 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska. Jaworzynę Śląską reprezentowało 15 zawodniczek. Podczas ceremonii zakończenia obecna była Katarzyna Mroczkowska – wieloletnia reprezentantka Polski w siatkówce.

Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowana została również zdrowa przekąska. Turniej otworzył i zakończył Karol Maksymiuk – główny koordynator projektu Upowszechniania Piłki Siatkowej.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.