Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/2020

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Programy i projekty

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Archiwum stron

2 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Empatii. Postanowiliśmy zaakcentować ten szczególny dzień dzieląc się ze wszystkimi „dobrym słowem”. Na korytarzu została wystawiona skrzynia empatii, do której uczniowie wrzucali listy do osób, którym chcieli za coś podziękować, albo powiedzieć im jak bardzo są dla nich ważne. Po długiej przerwie, liściki trafiły do adresatów. Radości było co niemiara. Wywieszono również gazetkę informującą  o znaczeniu słowa empatia i jej symboliki. Uczniowie mogli w tym dniu wziąć udział  w mini konkursie  tłumacząc słówka kojarzące się z empatią  z języka angielskiego na język polski. Większość chętnie przyłączyła się do zabawy. W klasach są również organizowane warsztaty na temat empatii. Naprawdę niewiele trzeba, by uczynić coś dobrego.

Organizatorami Światowego Dnia empatii były: Agnieszka Ulfik, Weronika Ochman, Magdalena Korona.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg