Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

W ramach programu „Tablica dla szkół” w naszej szkole zamontowane zostały dwie tablice. Tablice otrzymały klasy, które najbardziej zaangażowały się w działania ogólnoszkolnego konkursu „Klasa Ekomaniaków”.  Zadania prowadzone były przez cały rok szkolny 2017/2018. Zwyciężyły  klasy I c (obecna II c), wychowawczyni p. Anna Kruk oraz IV c – tablica została zamontowana  w klasie u wychowawczyni, p.Katarzyny Lis (obecnie wychowawca klasy I c).

Mamy nadzieję, że wpłynie to na uatrakcyjnienie zajęć oraz otworzy przed uczniami  nowe możliwości adaptacji nowych wiadomości.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg