Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

W końcu nadszedł l ten długo wyczekiwany przez dzieci dzień. Wakacje!

Dzisiaj skończył się rok szkolny 2017/2018. Dzieci  z utęsknieniem go wypatrywały i w końcu jest.

Wszystkim uczniom, którzy są zadowoleni ze swoich osiągnięć serdecznie gratulujemy,  natomiast tym ambitnym, którzy czują niedosyt życzymy refleksji i powrotu do obowiązków od września ze zdwojoną siłą.

Dziękując za współpracę Rodzicom i Nauczycielom życzymy wszystkim spełnionych wakacji, zasłużonego odpoczynku, zaczerpnięcia sił i… wyspania się. Bo od września znowu zadzwoni budzik o szóstej rano…

Wracajcie do nas od września, a absolwenci niech zdobywają szlify w szkołach średnich. Szczęśliwych i bezpiecznych wakacji!!!

Zakończenie roku klas I-III

Zakończenie roku klas IV-VII i II kl. gimnazjum

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg