Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Dnia 15 czerwca 2018 r. po raz kolejny uczniowie klas I – IV spotkali się z p. Robertem Zwardoniem, policjantem Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej. Tym razem rozmawialiśmy o bezpieczeństwie nad wodą. Funkcjonariusz przypomniał dzieciom jak korzystać z akwenów wodnych. Ostrzegł przed zagrożeniami, jakie mogą ich spotkać podczas wakacji. Przypomniał o numerach alarmowych. Uczniowie uważnie słuchali i miejmy nadzieję, że skorzystają z cennych wskazówek oraz przestróg . Życzymy aby ich wypoczynek wakacyjny był słoneczny, radosny a przede wszystkim bezpieczny.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg