Dnia 15 czerwca 2018 r. po raz kolejny uczniowie klas I – IV spotkali się z p. Robertem Zwardoniem, policjantem Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej. Tym razem rozmawialiśmy o bezpieczeństwie nad wodą. Funkcjonariusz przypomniał dzieciom jak korzystać z akwenów wodnych. Ostrzegł przed zagrożeniami, jakie mogą ich spotkać podczas wakacji. Przypomniał o numerach alarmowych. Uczniowie uważnie słuchali i miejmy nadzieję, że skorzystają z cennych wskazówek oraz przestróg . Życzymy aby ich wypoczynek wakacyjny był słoneczny, radosny a przede wszystkim bezpieczny.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg