Ogłoszenia dyrekcji

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

Przekonali się o tym uczniowie klas czwartych, którzy rywalizowali w zawodach klasowych zorganizowanych przez panią Agnieszkę Ptak. Kilkuosobowe grupy musiały  szybko wykonać zadanie dotyczące znajomości zasad ortograficznych i części mowy.  Liczyła się przede wszystkim dokładność i poprawność zapisu. Sportowa rywalizacja i ortograficzne zasady sprawiły, że lekcja przypominała  polonistyczny poligon, a emocje sięgały zenitu.

Nad poprawnością  zadań czuwali kapitanowie drużyn. ,,Biegane dyktando” zakończyło się sukcesem wszystkich czwartoklasistów. Poziom był wyrównany. To była udana i…wyczerpująca lekcja!

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch