Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Mawia się, że szkoła zabija talent … ale na pewno nie nasza! Udowodniliśmy to 19 czerwca podczas artystycznej podróży, w czasie której mieliśmy okazję podziwiać niezwykłe prezentacje. Publiczność mogła obejrzeć 25 występów. Nikt nie zawiódł, a jury miało nie lada wyzwanie, by wyłowić te najlepsze. Uczestnicy ciężko pracowali, by na wysokim poziomie popisać się swoimi umiejętnościami.

W kategorii muzycznej I miejsce zdobyła Natalia Okolita, II miejsce Emilia Kwit, III miejsce przypadło Kasi Hajduk, a wyróżnienie otrzymał Kacper Kluska.

Wśród innych talentów wyróżnili się: I miejsce Julia Plizga (prace plastyczne), II miejsce Eliza Kańduła (prace plastyczne), III miejsce Paweł Gargula (kostka Rubika).

Nagroda publiczności powędrowała do duetu – Sandry Faber i Aleksa Grzywińskiego.

Serdeczne gratulacje dla uczestników, a także podziękowania za pomoc w przygotowaniu konkursu dla Pani Ewy  Miszkuro – Kulaszewskiej i Pani Ady Jędras.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg