W dniu 10 czerwca zakończyliśmy zmagania uczestników j Szkolnej Ligi Matematycznej.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II i III Gimnazjum w Jaworzynie Śl. i trwał cały rok szkolny.

Składał się z dwóch etapów:

I etap do 10 stycznia składał się z 3 zestawów zadań

II etap do 10 czerwca również składał się z 3 zestawów zadań .

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie łamigłówek i zagadek matematycznych, szukanie nietypowych rozwiązań zadań, sprawdzenie i porównanie swoich możliwości z możliwościami innych.

Miło mi państwa poinformować , że zwycięzcami konkursu zostali uczniowie :

I MIEJSCE Martyna Bielat klasa 2a

II MIEJSCE Jakub Zieliński klasa 3b

III miejsce Julia Żelazna klasa 2a

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim uczniom, którzy brali udział w rozgrywkach matematycznych. Udział w lidze był nagradzany oceną bardzo dobrą z matematyki. Na koniec każdy z wygranych uczestników otrzyma drobny upominek.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom Szkolnej Ligi Matematycznej, zapraszamy do udziału w nowym roku szkolnym.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg