Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Koło przyrodnicze działające w ramach programu „Szkoła z Kluczem” zakończyło tegoroczną działalność Festiwalem Nauki, podczas którego uczestnicy prezentowali wybrane przez siebie eksperymenty. Młodzi badacze z klasy 3b zaprosili na swoje pokazy pierwszoklasistów i kolegów ze swojej klasy.

W II semestrze kontynuowane były zabawy badawcze, doświadczenia i eksperymenty. Większość z nich dotyczyła zjawisk fizycznych. Dzieci odkrywały też fascynujący świat przyrody ożywionej i techniki, uczyły się żyć ekologicznie. Nie zabrakło zajęć w terenie, wycieczek, korzystania z technik informacyjnych. Wszyscy doskonale się bawili, rozwijając swoje zainteresowania i zdolności.

Naszym Odkrywcom życzymy  przyszłych sukcesów naukowych!

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg