Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3kl. 4-8

Klasa 1c po kilku zajęciach z badmintona zdecydowała się zdobyć odznakę badmintonisty.
Uczniowie, szkoląc się wcześniej ochoczo na zajęciach wychowania fizycznego, poradzili sobie podczas testów całkiem dobrze. Na zaliczenie musieli:
-ustawić rakietkę pionowo na dłoni i utrzymać ją w równowadze przez 1-2s,
-chwycić w dół koszulki 5 lotek,
-ułożyć piramidę z 5 lotek na naciągu leżącej na podłodze rakietki,
-celnie trafić 5 lotkami na naciąg leżącej między stopami rakietki,
-trafić do celu – rzucić 5 lotkami w kierunku hula –hoop z odległości 1,5m.

Przeczytaj :)