Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

,,(…) zobaczycie starzy, młodzi, czemu szewc bez butów chodzi? (..)’’

W dniu 10.10.2017  klasy drugie i trzecie były w Świdnicy na spektaklu pt. „Bajka o dzielnym Szewczyku”, który przygotował Katolicki Teatr Edukacji.

Atutem przedstawienia była pomysłowa scenografia, fantastyczne kostiumy, efekty specjalne oraz znakomicie dobrane rymowane teksty. Magiczna adaptacja sceniczna na podstawie książki ,,Bajki robotów’’ rozbawiła wszystkie dzieci. Ten pogodny, pełen dynamiki i ciepła teatrzyk pokazał wszystkim widzom, że dobroć połączona z odwagą i ciekawością świata pomaga zwyciężać zło i osiągnąć szczęście. Ogromnym walorem była również muzyka odzwierciedlająca uczucia, jakie towarzyszyły w danym momencie widzom. Swój wkład w zachowanie optymistycznej atmosfery miał też taniec i śpiew piosenek, który spotkał się z dużym entuzjazmem dzieci.

Uczniowie pod wrażeniem pięknego spektaklu wracali do szkoły. Teatr wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach, o czym świadczyły uśmiechy i komentarze oraz brawa po zakończonym przedstawieniu.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg