Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

16 czerwca mieszkańcy Jaworzyny Śląskiej mieli możliwość skontrolowania stanu swojego zdrowia.
Można więc było skontrolować wzrok, skorzystać z porad reumatologa, zrobić usg tarczycy, zrobić badania densynometryczne w kierunku osteoporozy, skonsultować się z dietetykiem, wykonać badanie spirometrem, wykryć ewentualne wady postawy u dzieci czy zmierzyć poziom cukru we krwi, cholesterolu, przypomnieć sobie zasady udzielani pierwszej pomocy.

Spotkania cieszyły się sporym zainteresowaniem. Bardzo się cieszymy,że świadomość i zainteresowanie mieszkańców swoim stanem zdrowia rośnie. Niezależnie od uzyskanych wyników życzymy wszystkim bieżącej kontroli i poprawy przy kolejnej wizycie u specjalistów.

Przeczytaj :)