SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3

kl. 4-8

Programy i projekty
Archiwum stron

16 czerwca mieszkańcy Jaworzyny Śląskiej mieli możliwość skontrolowania stanu swojego zdrowia.
Można więc było skontrolować wzrok, skorzystać z porad reumatologa, zrobić usg tarczycy, zrobić badania densynometryczne w kierunku osteoporozy, skonsultować się z dietetykiem, wykonać badanie spirometrem, wykryć ewentualne wady postawy u dzieci czy zmierzyć poziom cukru we krwi, cholesterolu, przypomnieć sobie zasady udzielani pierwszej pomocy.

Spotkania cieszyły się sporym zainteresowaniem. Bardzo się cieszymy,że świadomość i zainteresowanie mieszkańców swoim stanem zdrowia rośnie. Niezależnie od uzyskanych wyników życzymy wszystkim bieżącej kontroli i poprawy przy kolejnej wizycie u specjalistów.

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II