Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Po raz kolejny, od października do maja, w naszej szkole trwał konkurs pod hasłem „SZKOLNA LIGA MATEMATYCZNA”. Każdy chętny uczeń mógł zmierzyć się z zadaniami matematycznymi i porównać swoje umiejętności z innymi. W rywalizacji brało udział 41 uczniów z klas V – VII. Uczniowie ci co miesiąc rozwiązywali zestaw ośmiu zadań znacznie wykraczających poza program nauczania, zbierając punkty, nie wszyscy jednak wytrwali do końca.

Mistrzem Ligii został:   Przemysław Drąg z kl. 7a

II miejsce zajęła: Julia Plizga z kl. 5c

III miejsce – Kalina Pawlaczyk  z kl. 5a

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg