W dniu dzisiejszym 12.06.2018 klasy IV b i IV c wybrały się na przedwakacyjne lody do Świdnicy. Aby uatrakcyjnić wycieczkę, dzieci przejechały się pociągiem w obie strony. Na miejscu wybraliśmy się do słynnej lodziarni „Amaretto”, gdzie podają przepyszne lody w wielu różnorodnych smakach. Panie w lodziarni miały co robić 😊. 45 deserów lodowych przygotowały w bardzo szybkim czasie. Dzieciom smakowały lody co widać po ich uśmiechach w załączonych zdjęciach. Po smacznej konsumpcji udaliśmy się na Wieżę Ratuszową. Na miejscu czekała nas mała niespodzianka- zepsuła się winda. Ale co to dla naszych czwartoklasistów. Osiem pięter pokonali bez większego wysiłku, w przeciwieństwie do opiekunów 😊. Na szczycie wieży podziwialiśmy widoki z góry  na piękne miasto jakim jest Świdnica. Po wielu atrakcjach wróciliśmy bezpiecznie do szkoły z uśmiechami na twarzy.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg