Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkle po raz kolejny odbył się TURNIEJ „BLOKUSA”

Rozgrywki przebiegały niezwykle dynamicznie i były bardzo interesujące. Każdy z graczy otrzymywał taki sam zestaw klocków – oczywiście w innym kolorze. Zadanie było proste – pozbyć się jak największej liczby swoich klocków.

Zasada generalnie była jedna – kolejne elementy musiały stykać się rogiem z przynajmniej jednym naszym elementem. Pod żadnym pozorem nie można było połączyć klocków jednego koloru, tak aby stykały się ścianami.

W maju i czerwcu 76 uczniów z naszej szkoły zmagało się między sobą.

4 czerwca odbył się półfinał do którego zakwalifikowali się: PAULINA SŁOTA, ROKSANA WOJAS, JAKUB KIŚ I ERYK SZYDLIK.

Jednak najlepszymi graczami okazali się:

I MIEJSCE Paulina Słota klasa 3a

II MIEJSCE Roksana Wojas klasa 3b

III MIEJSCE Eryk Szydlik klasa 3c

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg