Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/20

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Programy i projekty
Archiwum stron

7 czerwca 2018 r. przedstawiciele klas czwartych uczestniczyli w spotkaniu z pisarzem Pawłem Wakułą w ramach XV dolnośląskich spotkań z młodymi czytelnikami. Paweł Wakuła jest autorem książek historycznych, pisanych w formie humorystycznych opowiadań. Tak przekazywana historia bardzo interesuje młodych czytelników. Uczniowie mieli okazję do zakupu książek autora z autografem. Spotkanie było szczególnie ważne  dla redaktorów gazetki szkolnej „Groszek”, których pracę pisarz bardzo wysoko ocenił i wpisał dedykację na ostatnim numerze gazetki. Spotkanie było doskonałą formą propagowania czytelnictwa.

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta

Logowanie


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II