Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

8 czerwca  2018 r. o godz. 10.00 uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji ustanawiania rekordu czytania w jednym momencie, pod hasłem „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM.” Tak naprawdę rekord był tylko pretekstem, a chodziło o to, by poczytać dla rozrywki, z uśmiechem, we wspólnym gronie. W tym szczególnym dniu wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy  spotkali się na szkolnym podwórku , by czytać i promować czytelnictwo. W naszej szkole czyta się wiele, a uczniowie bardzo chętnie korzystają ze zbiorów biblioteki szkolnej i uczestniczą w wielu przedsięwzięciach propagujących czytelnictwo. 8 czerwca, siedząc na kocach rozłożonych na trawie, czytało łącznie 239 osób. Każdy czytał to, na co miał ochotę.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg