8 czerwca  2018 r. o godz. 10.00 uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji ustanawiania rekordu czytania w jednym momencie, pod hasłem „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM.” Tak naprawdę rekord był tylko pretekstem, a chodziło o to, by poczytać dla rozrywki, z uśmiechem, we wspólnym gronie. W tym szczególnym dniu wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy  spotkali się na szkolnym podwórku , by czytać i promować czytelnictwo. W naszej szkole czyta się wiele, a uczniowie bardzo chętnie korzystają ze zbiorów biblioteki szkolnej i uczestniczą w wielu przedsięwzięciach propagujących czytelnictwo. 8 czerwca, siedząc na kocach rozłożonych na trawie, czytało łącznie 239 osób. Każdy czytał to, na co miał ochotę.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg