Kolejny raz pasjonaci biologii z Jaworzyny Śl. uczestniczyli w Nocy z biologią w II LO Świdnicy. Zajęcia i warsztaty prowadzili doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego. Kulisy swojej pracy odkryli m.in .chirepterolog, który opowiadał o nietoperzach, botanik opowiedział o zapylaniu roślin ,dietetyk jak odczytywać etykiety ,a antropolog wyjaśnił jak rozpoznać płeć i wiek po kościach szkieletu. Niesamowite przeżycia czekały jednak uczestników na warsztacie o tajemnicach ludzkiego mózgu. Tu uczniowie mogli dotknąć prawdziwych mózgów człowieka. Noc z niekonwencjonalną biologią dostarczyła uczestnikom nowej ,ciekawej wiedzy ,a może nawet zaszczepiła chęć zostania naukowcem.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie